Ole Schmidt

Adm. Direktør

Mobil. +45 20 96 19 61
ole.schmidt@limagrain.com

Andreas B. Andersen

Salgs- og marketingchef

Mobil. +45 40 51 19 61
andreas.andersen@limagrain.com

Lars Eriksen

Produktchef for korn og bælgsæd

Mobil. +45 28 79 19 61
lars.eriksen@limagrain.com

Niels Larsen

CFO & HR

Mobil.+45 20 99 19 61
niels.larsen@limagrain.com

Ditte Clausen

Produktchef for raps

Mobil. +45 52 39 19 61
ditte.clausen@limagrain.com

Peter Ditlevsen

Productchef for majs

Mobil. +45 28 58 19 61
peter.ditlevsen@limagrain.com

Beate Visby

Marketingkoordinator og sikkerhedschef

Mobil. +45 29 12 19 61
beate.visby@limagrain.com

Helle Anegaard

 Salg og Logistik

Mobil. +45 60 24 19 61
helle.anegaard@limagrain.com

Kontakt os

Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
Couldn't find the address, please try another address.

Har du spørgsmål?
Vi står altid til rådighed

Find vores medarbejdere
Skriv til os

75 89 22 00